35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

06.04.2021

6 квітня 2021 р. для учнів 8-11 класів були проведені дебати "Атомні електростанції. Розвивати чи відмовлятися?" Напередодні 35-ї річниці жахливої трагедії на Чорнобильській АЕС знову активізувалися суперечки: Чи потрібно розвивати атомну енергетику в Україні або краще замінити її альтернативною? Знайти однозначні відповіді на ці питання складно. Учні активно дискутували на дану тему, кожен бажаючий міг висловити власну думку, відстояти свою позицію. Організатор онлайн зустрічі - педагог-організатор Балинська О.В. Агрументи "за" і "проти" для обговорення учнями підготували учителі фізики Кузнєцова О.М. та Муженко І.В.

Також у школі класними керівниками були проведені уроки мужності, присвячені 35-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (1-А1-Б, 1-Г, 2-А2-Б2-В, 3-А3-Б, 3-В3-Г, 4-Б, 4-В, 4-Г5-А5-В, 5-Г, 6-А6-Б6-В, 6-Г7-А7-Б7-В8-А, 8-Б, 9-А9-Б10-А, 11-А).