Благодійність

У жовтні наша школа двічі долучилася до благодійних акцій. 8.10.2020 ми передали волонтерам чай, каву, печиво, цукерки для захисників Вітчизни. А вже на наступний день учні закладу, взявши участь у міському фестивалі "Смак домашнього тепла", доставили на місце збору домашню консервацію, крупи, макарони, цукор та інші необхідні для учасників ООС...

Сьогодні наш заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33» отримав диплом Національного конкурсу «БлагодійнаВінниччина -2019». Це результат спільної справи педагогічного колективу, батьків, учнів та тісна співпраця з волонтером Олена Кучер. Щира подяка всім за небайдужість.

Ваш заголовок

Натисніть тут і зачніть писати. Нолюёжжэ янтэрэсщэт вим ад омниюм элььэефэнд пэр лаудым либриз ад прё нык шынчебюз торквюатоз ыт оратио.

Натисніть тут і зачніть писати. Ютроквюы кончюлату ыт нам мэя эю убяквюэ аюдиам квуй ат индоктум конкльюдатюрквюэ ыам црял мольлиз.

Регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина 2019»