Акція "16 днів проти насильства"

09.12.2020

Заклад долучився до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Коли це чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме заради створення вільного від насильства соціального простору в рамках даної акції у школі було проведено: заняття-гру "Хоч дитина я мала, знаю всі свої права" (1-Г), години спілкування "Насиллю "Ні" на землі!" (3-Б), "Мій улюблений світ без насильства" (8-Б, 8-А, 9-Б), "Зупинимо насильство разом" (1-А, 1-В, 3-В), "Ми за світ без насильства!" (3-Г4-Б4-Г, 5-В6-А, 9-А), "Ми проти насильства" (2-Б7-В) "16 днів проти насильства" : що включають та чому це важливо... " (10-А), бесіди "Насильству - ні!" (7-Б, 5-Б, 5-Г, 11-А), онлайн-зустрічі з представниками безоплатної правової допомоги (6-Б, 6-В, 6-Г, 7-А, 7-Б), виховний захід "Колективна творча справа. Обговорення та створення плакату "Долоньки - не для биття!" (3-А), годину психолога "Коло безпеки" та годину спілкування класним керівником (4-А), День синьої стрічки (учнівське самоврядування).