Декадник толерантності

13.11.2020

З 2 по 13 листопада у закладі проходив декадник толерантності. Цікаво та пізнавально були проведені години спілкування "Вчимося бути толерантними" (6-Г), "Планета толерантності" (4-В, 9-А), "Чи толерантні ми?" (5-Г), "Толерантність врятує світ" (6-А) "Толерантність у нашому житті" (1-В2-В3-В, 6-Б7-А, 8-Б, 10-А), "Толерантність - шлях до миру і злагоди" (3-Б) та багато інших. Для молодших школярів проведено День толерантного казкового героя (1-А, 1-В 3-Г). Учнівське самоврядування також долучилося до запланованих заходів. Учні 7-Б класу підготували для другокласників флешмоб "У ритмі нашого серця". А старшокласники провели бліц-опитування "Чи живе в моїй школі толерантність?" та "Що таке толерантність та ввічливість?" Також члени Ради школи допомогли оформити тематичні виставки малюнків.