День безпечного Інтернету

09.02.2021

9 лютого відзначався День безпечного Інтернету. За останні роки Інтернет змінив життя людей. Він має свої позитивні сторони, але може також бути небезпечним. Багато матеріалів в Інтернеті мають протизаконний характер, а використання нечесних методів завдає шкоди людям. З метою поглиблення знань учнів щодо безпечного, відповідального та позитивного використання світової мережі у школі було проведено ряд заходів.

Класні керівники підготували для дітей тематичні бесіди та години спілкування (1-А1-Б1-Г, 1-В, 3-А, 3-Б3-В, 3-Г4-А, 4-Б4-В, 4-Г5-А, 5-Б5-В, 5-Г6-Б, 6-В, 6-Г7-А7-Б, 7-В, 8-А8-Б, 9-А10-А, 11-А). Педагогом-організатором проведено для семикласників диспут "Вплив Інтернету, телебачення та реклами на підлітків". 10 лютого учні нашого закладу (8-А, 8-Б, 10-А класи) долучились до Всеукраїнського уроку "Онлайн-синергія для найкращого інтернету". Захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн-уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація "Центр демократичних реформ та медіа"