21.11.2020

Напередодні Всесвітнього Дня Гідності та Свободи проведено тематичні заходи. Учителі ознайомили дітей з історією виникнення свята, пояснили поняття «гідність» та «свобода», запропонували для перегляду відео та презентації про героїв Небесної Сотні, яких потім вшанували хвилиною мовчання. Учні прочитали вірші, складаючи шану пам'яті героям Революції Гідності, а також висловлювали власні побажання рідній країні. Все це сприяє формуванню розуміння єдності й цілісності України, усвідомленню себе українцем, почуттю особистої відповідальності за долю держави. Години спілкування для учнів середньої та старшої школи були адаптовані до онлайн режиму (5-А, 5-В, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-Б, 8-А, 8-Б). Також дистанційно пройшла дискусія "Гідність - основа справедливого суспільства" у 10-А класі, створені арт-об'єкти учнями 8-А та 11-А класів. Учні молодшої школи мали можливість відзначити це свято у своїх класах (1-В, 2-В, 3-Б4-Г).