День пам'яті жертв Голокосту та День пам'яті героїв Крут

27.01.2021

Протягом першого навчального тижня після локдауну у школі відзначали дві пам'ятні події. На жаль, в історії нашої держави є багато трагічних сторінок. Одна із них - масовий розстріл німецькими військовими євреїв. 27 січня вшановують пам'ять жерт Голокосту. З метою ознайомлення учнів з сумними подіями, які відбувалися на території України під час Другої світової війни в цей день у закладі проводилися виховні години ("Горить свіча, і пам'ять полум'ям тремтить" - 8-А, 11-А) хвилини пам'яті ("Свічка Голокосту ніколи не згасне..." - 4-А) та інформаційні п'ятихвилинки з переглядом відеороликів. 29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Це трагічна і водночас легендарна подія, яка трапилася під час визвольних змагань 1917-1921 років.