22.01.2021

22 січня відзначається День Соборності України. Саме у цей день у 1919 році був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну. Це свято є нагадуванням про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. У 2021 році День Соборності проходив в умовах локдауну. Всі шкільні заходи відбувалися з дотриманням карантинних вимог. Класні керівники проводили для учнів тематичні онлайн бесіди з використанням інтерактивних матеріалів, заздалегідь підготованих відеороликів та презентацій (1-А, 1-В, 2-Б, 2-В2-Г, 3-В3-Г, 4-А4-Б, 4-В5-А, 5-Б5-В, 5-Г6-А6-Б, 6-В6-Г7-А, 7-Б7-В, 8-А8-Б, 9-А). Під керівництвом учителів діти 3-А та 3-Г класів створили живі відеоланцюги єдності. Представники учнівського самоврядування також долучилися до цієї події, підготувавши для учнів закладу інформаційне відеоповідомлення.