Гуманне ставлення до тварин

05.10.2020

5-6 жовтня наш заклад долучився до традиційного Всеукраїнського урок гуманного ставлення до тварин, метою якого було розвивати пізнавальний інтерес дітей до живої природи, закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого ставлення, про них слід піклуватися.Виховувати любов і чуйність до чотироногих друзів не завадили навіть карантинні обмеження. У класах, які були змушені перебувати на дистанційному навчанні урок про гуманне ставлення до братів наших менших був проведений в онлайн форматі. До речі, у багатьох класних колективах діти навіть створили яскраві фотоколажі зі своїми домашніми улюбленцями.