Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Хештег-Марафон #SafetyChallenge

31.05.2021

Наш заклад взяв участь у Всеукраїнському змаганні Хештег-Марафон #SafetyChallenge. Метою цієї національної програми є зниження рівня дитячого травматизму та смертності від ДТП шляхом підвищення освіченості дітей у питаннях ПДР та підвищення рівня відповідальності дорослих учасників дорожнього руху. За період проходження марафону у школі було проведено ряд заходів. Учні розробили і розповсюдили листівки "Правила дорожнього руху для велосипедистів" (6-В). У деяких класах діти виготовили собі брелок- флікер, який допоможе бути більш помітними на дорозі, відбиватиме світло у сутінках (4-Б5-В6-В, 6-Г). Паралелі 7-х та 8-х класів працювали над створенням тематичних плакатів (7-А7-Б7-В, 8-Б). Старшокласниками були змонтовані відео (9-А10-А). Разом з учителями учні молодшої школи ілюстрували та презентували власну книжечку "Правил дорожнього руху молодшого школяра" (3-А), лепбук "Правила дорожнього руху", міні-збірку "Види транспорту та їх призначення" (3-Г).  Відбувся танцювальний флешмоб "Діти за безпеку дорожнього руху!". Педагогом-організатором проведено вікторини у 4-А та 6-Б класі "Мій друг - дорожній рух". Класними керівниками проведено єдиний урок з безпеки дорожнього руху "Будь помітним на дорозі" (1-А1-Б, 1-В1-Г, 2-Б, 2-В2-Г, 3-А,  3-Б, 3-В3-Г, 4-Б4-В, 5-Б5-В6-А, 6-В, 6-Г7-В8-А, 9-А10-А). Крім того, учні закладу зустрілися з професійними фахівцями.