11.09.2020

З метою поширення гуманістичних ідей олімпізму, формування свідомого ставлення та мотивації до занять фізичною культурою та спортом, популяризації олімпійського руху та здорового способу життя з 07.09.2020 р. по 11.09.2020 р. у нашій школі пройшли заходи з відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Протягом тижня до школи запрошувалося багато гостей. Для учнів 5-6 та 11 класу вчителем Сергієм Хомяком організовано та проведено майстер-класи з волейболу разом з запрошеними гравцями СУПЕРЛІГИ МХП Вінниця Скорбатюком Володимиром та Гуршалом Денисом. Цікавий майстер-клас був проведений тренером з великого тенісу Загоруйко Олександром Дмитровичем. Серед учнів 8-х класів тренером спортивної школи №1 Москвіним Андрієм та вчителем фізичного виховання Гандурськули проведені легкоатлетичні змагання з бігу на 60 м та естафетного бігу. Справжній майстер-клас по греко-римській боротьбі дали тренера МК ДЮСШ «Вінниця» Артем Петрик та Ігор Петрик. Крім візитів спортсменів, відбувалося ще така цікава подія як матч-реванш з волейболу. Команда вчителів прийняла виклик від учнів 11-А класу.