Патріотичний марафон

16.10.2020

Патріотичному вихованню у школі приділяється особлива увага. Адже відомо, що справжній патріот - не той, хто метушиться і чваниться в урочисті хвилини, а той, хто щодня піклується про загальне благо і не хвалиться цим. Педагоги закладу прищеплюють дітям любов до Батьківщини, вчать шанувати українські традиції, з повагою ставитися до національної символіки. У жовтні ми долучилися до міського патріотичного марафону. Учні 5-Г та 10-А класу розпочали інформаційну відео сторінку «Невідома Україна». Відеозвернення  «За чисте небо, Вам уклін, солдате!» підготували учні 8-А класу та 8-Б класу. Відеопривітання для воїнів АТО від 4-Г. Флешмоб «Живі символи» був проведений з учнями 2-А2-В3-Г. У конкурсі малюнків «Козаки - лицарі України» взяли участь учні 4-В7-В. До челленджу «Читаємо українське» долучилися такі класи: 1-А1-Б1-Г4-А3-В3-А. У 3-Б проведено цікавий виховний захід «Вишивана моя, Україно», у 1-В - «З бабусиної скрині»