Тиждень художньо-естетичного циклу

18.12.2020

З 14 по 18 грудня у школі весело та творчо проходив тиждень художньо-естетичного виховання, в рамках якого відбулися наступні події: учителем музичного мистецтва Семеновою К. С. проведено конференції у 7-А, 7-Б класах з нагоди 125-річчя з Дня народження Григорія Верьовки, дистанційний фестиваль "Улюблена пісня моєї родини" серед батьків та учнів 5-6-х класів, а також для 3-4 класів вікторини, музичні ігри, загадки, ритмічні вправи, учитель музичного мистецтва Куцак Л. В. провела вебінар-практикум з мистецтва у 9-А класі "Усі "ізми" початку ХХ століття", організувала пісенний вернісаж "Миколай, ти до нас завітай" (2-Б2-В, 2-Г) та стилізований різдвяний захід "Водіння кози" (4-Б), учитель трудового навчання Іващенко С.А. підготувала для учнів 8-А класу годину спілкування на тему: "Мандрівка зимовими святами" та організувала конкурс по виготовленню новорічних прикрас, дізнатися більше про традиційні зимові свята на Україні змогли діти 6-Б класу під час тематичної години спілкування з учителем трудового навчання Саєнко Н.П., до вподоби шестикласникам був і урок-змагання з демонстрацією приготованих бутербродів у вигляді тваринок (Саєнко Н.П.), учням 5-х класів було запропоновано цікавий майстер-клас "Виготовлення ляльки - мотанки "Дзвіночок " від учителя трудового навчання Герасимчук Н., у вестибюлі закладу учитель образотворчого мистецтва Іськова С.Є. створила чудову виставку малюнків на зимову тематику "Веселі сніговики", діти гуртка театрального мистецтва на базі 2-Г класу під керівництвом Собчук О.І. зіграли виставу "Прийди до нас, Святий Миколаю".