Тиждень протидії булінгу (цькування)

18.09.2020

З 14 по 18 вересня у школі проходив тиждень протидії булінгу (цькуванню). Щоб попередити виникнення даного явища у нашому закладі було проведено ряд заходів: виховні години (4-А клас "Скажемо булінгу НІ! Ми знаємо закони доброти!", 3-Б клас  "Скажи - "НІ" булінгу" та бесіди 4-Г « Стоп булінг»,  «Шкільний світ без насильства»), книжкова виставка «Що я знаю про булінг», «Булінг на сторінках книг»  імітаційна гра на свіжому повітрі для молодших школярів «Якщо тебе ображають», акція «Зроби дружній комплімент однокласнику», етикет-гра «Ввічливість на кожен день», виставка малюнків «На доброму серці тримається світ», презентаційний тренінг «Вирішує,мо конфлікти мирним шляхом. Базові навички медіації», флешмоб для учнів 3-х класів  «Танцюємо проти булінгу!», година психолога в 5-Б класі «Дружній колектив. Який він?»