Запобігання online сексуальному насильству #stopsexing #не_ведусь

#stopsexing #не_ведусь

Інтернет сьогодні є найважливішим інструментом у руках не тільки дорослих, але і дітей. Він допомагає їм навчатися, підтримувати спілкування з друзями, стежити за подіями в світі, розважатися і просто перемикатися від буденного життя з його вічними проблемами та негараздами. Однак, окрім очевидної користі, в мережі також таїться безліч загроз, з якими, на жаль, не завжди під силу впоратися дитині. Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням. Щоб навчити неповнолітніх не приховувати подібні факти насильства, дати розуміння як правильно реагувати у випадку погроз, пояснити правила поведінки в інтернеті у школі 12 жовтня були проведені години спілкування «Запобігання online сексуальному насильству». З метою допомогти усвідомити, що віртуальна реальність може мати негативний вплив на реальне життя і не варто залишатися з проблемою наодинці. Вчителі демонстрували під час проведення заходу наочні матеріали, показували тематичні відео та використовували методи групової взаємодії між учнями для кращого сприйняття наданої інформації.